4 Eylül 2016 Pazar

Nazan Tarkan Gülşen

Geçen Nazan Öncel'in bi şarkısı çıktı karşıma, hani şu örümcek ağlı aynalı olan, arada bir Tarkan'ın görünüp kaçtığı.Önce nasıl Nazan Öncel'i hep mutlu hatırladığıma şaşırdım -sanırım aklımda hep "dillere düşeceğiz" ile kalmış- sonrada nasıl türk pop müziğinin ilk fuckboy'unu mega star yapmışız ona şaşırdım.

Aslında daha çok çocuklar duymasının Melteminin kalbinin sesini dinleyip adam gibi eşini terk edince milletçe dışlanıp, yıllarca çizgisini kotuyan Funda Ararın bir albüm kapağında bacağını gösterince birden bire kötü kadın ilan edildiğini gördükten sonra geriye bakınca şaşırdım.

Belkide doksanların en güzel yanlarından biridir cesareti, kızıl şaçlı şarkıcıları ve birilerine hakaret etmek üzere yazılmamış şarkılarından sonra ama... Amasını bilemedim işte Tarkan kadınlar tarafından "kapışılamadığı" klibi genç kızların sevgilisi ünvanını kazanırken Nazan Öncel klipleri biraz renkli biraz daha farklı diye " evli değildi demi bu kadın, belli" yorumlarını hak edecek ne yaptı ona şaşırdım.

Beliki de başlangıçta çok farklı olduğu içindir bilmiyorum. Pijamalarıyla sevdiği adamın peşinde sokak sokak dolaşan Gülşenle bangır bangırı söyleyen Gülşen de aynı değildir oysa..

1 yorum:

  1. Eski den hepsi daha güzeldi söyledikleri şarkıların bir anlamı bir güzelliği vardı şimdi hepsinin güzelliğini bozdular ..gene varsa eskilerde var bana göre tabi :)

    YanıtlaSil